NAJWAŻNIEJSZY JEST KLIENT


Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług przewozowych na linii Polska – Niemcy - Szwajcaria oferując przy tym miłą atmosferę podróży, z optymalnie zaplanowanymi przerwami na całej trasie. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne osobowe przestronne busy. Gwarantujemy szybki i bezpieczny sposób podróżowania busami w komfortowych warunkach na trasach Polska przez Niemcy i Szwajcarię oraz powroty Szwajcaria, Niemcy, Polska. Nasze samochody posiadają wszystkie niezbędne udogodnienia i ułatwienia. Indywidualne podejście do każdego zlecenia, najwyższy standard bezpieczeństwa oraz jakość obsługi podróży z Bus powoduje, iż każdego dnia zdobywany rzeszę nowych i zadowolonych klientów.

JEŹDZIJ Z NAMI


Dla stałych klientów przygotowaliśmy program lojalnościowy. Zapytaj naszego kierowcę o kartę stałego klienta. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg niespodzianek, bonusów i rabatów, szczegóły promocji przewozów na trasach Polska – Niemcy – Szwajcaria należy szukać na profilu Twittera firmy.

Busy do Szwajcarii


Stały klient to najwyższa wartość w biznesie. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów w ramach przewozu osób do Szwajcarii przygotowaliśmy karty stałego klienta. Wystarczy zapytać o nią kierowcę. Wybraliśmy szereg niespodzianek, bonusów i rabatów, szczegóły promocji przewozów na trasach Polska – Niemcy – Szwajcaria należy szukać na profilu Twittera firmy.

Przewozy do Szwajcarii


Podróż z nami do Szwajcarii to przyjemnie spędzony czas. Zadbane i przestronne wnętrze zapewnia udany przejazd do Szwajcarii. Gwarantujemy szybki i bezpieczny sposób podróżowania busami w komfortowych warunkach na trasach Polska przez Niemcy i Szwajcarię oraz powroty Szwajcaria, Niemcy, Polska. Nasze samochody posiadają wszystkie niezbędne udogodnienia i ułatwienia. Kluczową sprawą jest dla nas bezpieczeństwo. Baza naszych zadowolonych klientów stale rośnie. Dbałość, staranność i rzetelność naszych usług sprawia, że ludzie wracają. Przewóz z nami do Szwajcarii daleka jest od stereotypowego postrzegania przejazdu busem. Charakteryzuje nas najwyższa jakość.